Nowości w ofercie Biblioteki Głównej UM w roku 2017

Oferujemy dostęp do bazy MEDLINE Complete, zawierającej ponad 2.500 czasopism pełnotekstowych bez embargo m. in.: 10 czasopism JAMA, American Family Physician, Annals of Internal Medicine, Diabetes, Emerging Infectious Diseases, American Journal of Clinical Pathology, American Journal of Psychotherapy, Genetics, Journal of Clinical Oncology, The American Surgeon, Annals of Family Medicine, The Journal of Nuclear Medicine, Progress in Transplantation.

W ramach Polskiego Konsorcjum Akademickiego zapewniamy dostęp do RSC - Royal Society of Chemistry. Kolekcję stanowi 39 czasopism, 6 baz abstraktowych, serie książkowe i raporty.