Informacja dla studentów I roku

Aby wypożyczać podręczniki z Biblioteki studenci I roku powinni:

• Zdalnie wypełnić formularz zgłoszeniowy

Wejście do formularza ze strony katalogu OPAC WWW. Należy wybrać opcję  „Rejestracja nowych czytelników

• Zgłosić się do Biblioteki Głównej UM (ul. Szkolna 18, pokój 11) w celu weryfikacji danych i aktywacji konta okazując dowód osobisty.
  • Po aktywacji konta bibliotecznego można zdalnie zamawiać podręczniki
    (od poniedziałku 2 września od godz. 8.00) - we wrześniu po 10 egzemplarzy, po 10 października pozostałe - łącznie 25 egzemplarzy.
  • Podręczniki należy odebrać w Wypożyczalni Biblioteki Głównej UM (ul. Szkolna 18, pokój 11)
  • Odbiór zamówionych podręczników w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia (październik), 7 dni (pozostałe miesiące). Podręczniki nieodebrane w terminie zostaną zwrócone do magazynu.

Warunkiem odbioru zamówionych pozycji jest okazanie legitymacji lub dokumentu potwierdzającego przyjęcie na studia.