Informacja dla studentów I roku

Aby wypożyczać podręczniki z Biblioteki studenci I roku powinni:

• Zdalnie wypełnić formularz zgłoszeniowy

Wejście do formularza ze strony katalogu OPAC WWW. Należy wybrać opcję  „Rejestracja nowych czytelników

• Zgłosić się do Biblioteki Głównej UM (ul. Szkolna 18, pokój 11) w celu weryfikacji danych i aktywacji konta okazując dowód osobisty.
  • Po aktywacji konta bibliotecznego można zdalnie zamawiać podręczniki

(od poniedziałku 3 września od godz. 8.00) - we wrześniu po 10 egzemplarzy, po 10 października pozostałe
        - łącznie 25 egzemplarzy.

• Podręczniki należy odebrać w Wypożyczalni Biblioteki Głównej UM (ul. Szkolna 18, pokój 11) zgodnie z harmonogramem:

1-2 października 2018 - I i II Wydział Lekarski oraz Stomatologia

3 października 2018 - Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej

4 października 2018 - Wydział Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu

od 5 października 2018 - studenci I roku UM wszystkich wydziałów

• Odbiór zamówionych podręczników w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia (październik),

7 dni (pozostałe miesiące). Podręczniki nieodebrane w ciągu dwóch tygodni od daty zamówienia zostaną zwrócone

do magazynu.

Warunkiem odbioru zamówionych pozycji jest okazanie legitymacji lub dokumentu potwierdzającego przyjęcie na studia.

Więcej informacji o Polityce Prywatności