Informacja dla studentów I roku

Aby wypożyczać podręczniki z Biblioteki studenci I roku powinni:

• Zdalnie wypełnić formularz zgłoszeniowy

Wejście do formularza ze strony katalogu OPAC WWW. Należy wybrać opcję  „Rejestracja nowych czytelników”

• Zgłosić się do Biblioteki Głównej UM (ul. Szkolna 18) lub Filii Studenckiej BG (ul. Chodźki 13b – DS.4) w celu weryfikacji danych i aktywacji konta okazując dowód osobisty.
  • Po aktywacji konta bibliotecznego można zdalnie zamawiać podręczniki (od 1 września od godz. 8.00) - we wrześniu po 10 egzemplarzy, po 7 października pozostałe - łącznie 25 egzemplarzy.
  • Podręczniki należy odebrać w Filii Studenckiej (ul. Chodźki 13b, Dom Studencki 4) zgodnie z harmonogramem:

Harmonogram wypożyczeń dla studentów I roku:

2-3 października 2017 - I i II Wydział Lekarski

4 października 2017 - Stomatologia
5 października 2017 - Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Analityki Medycznej
6 października 2017 - Wydział Pielęgniarstwa i Nauk o Zdrowiu
7 października 2017 - studenci I roku UM wszystkich wydziałów

• Limit wypożyczanych podręczników wynosi 10 egzemplarzy do 7 października, 25 egzemplarzy od 7 października.
  • Zamówione w październiku podręczniki do odbioru w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Podręczniki nieodebrane w ciągu dwóch tygodni od daty zamówienia zostaną zwrócone do magazynu.