Uwaga: REINSTALACJA SYSTEMU BIBLIOTECZNEGO

Informujemy, że nie będzie możliwości wypożyczania i zwrotu książek w Bibliotece Głównej i Filii Studenckiej w dniach od 23 do 27 kwietnia 2018 r. w związku z aktualizacją systemu bibliotecznego i jednoczesnym przeniesieniem podręczników z Filii Studenckiej do Biblioteki Głównej.
Począwszy od 30 kwietnia 2018 r. wszystkie wypożyczenia i zwroty będą możliwe wyłącznie w Bibliotece Głównej UML (ul. Szkolna 18).
W czasie od 23 do 27 kwietnia Czytelnia w Bibliotece Głównej będzie czynna od 8.00 do 20.00.
Przepraszamy za utrudnienia.