Internetowe szkolenia Web of Science - grudzień 2019

Firma Clarivate Analytics zaprasza na edycję bezpłatnych szkoleń z zakresu obsługi platformy Web of Science i InCites.

Szkolenia będą odbywały się w języku polskim, w Internecie na platformie WebEx. Poniżej znajduje się plan szkoleń na nadchodzące tygodnie wraz z linkami do rejestracji. Po rejestracji otrzymacie Państwo email-zaproszenie, zawierający link do spotkania i instrukcje.

Inteligentne wskaźniki: Potrzeba odpowiedzialnego korzystania z metryk badawczych

Ocena badań jest w coraz większym stopniu prowadzona z wykorzystaniem metodyki bibliometrycznej i analizy cytowań.

• Dowiedz się, w jaki sposób InCites wspiera kompleksową klasę zaawansowanych wskaźników bibliometrycznych i odpowiedzialną ocenę badań.

17 grudnia 2019, godz.  10:00-10:45                              Zarejestruj się >>

Gorące nowości z Web of Science Group

• Zobacz, co nowego w Web of Science, aby uzyskać wsparcie w pracy badawczej.
  • Dowiedz się więcej o nowych rekordach autorów Author Records, ujednoliconych nazwach instytucji finansujących badania, nowym systemie powiadomień lub wskaźnikach Open Access, które są dostępnych już w InCites.

18 grudnia 2019, godz.  13:00-13:45                              Zarejestruj się >>

Selekcja materiałów konferencyjnych do bazy Web of Science Core Collection

• Czy organizator konferencji może zagwarantować uczestnikom umieszczenie publikacji w bazie Web of Science Core Collection?
  • Jak dobierane są konferencje do bazy?
  • Poznaj odpowiedzi na te i na inne pytania w czasie szkolenia!

11 grudnia 2019, godz.  9:00-10:00                               Zarejestruj się >>
12 grudnia 2019, godz.  13:00-14:00                             Zarejestruj się >>

Selekcja książek do bazy Web of Science Core Collection

• Jakie kryteria muszą spełniać książki, żeby zostały włączone do bazy Web of Science Core Collection?

• Kto ma prawo zgłosić książkę?
  • Weź udział w szkoleniu, aby poznać odpowiedzi!

12 grudnia 2019, godz. 9:00-10:00                               Zarejestruj się >>

13 grudnia 2019, godz. 11:00-12:00                             Zarejestruj się >>

Web of Science - baza MEDLINE

• Jak wyszukiwać publikacje w bazie Medline na platformie Web of Science?

• Poznaj zalety korzystania z tej bazy na platformie!

12 grudnia 2019, godz. 11:00-12:00                            Zarejestruj się >>
13 grudnia 2019, godz. 9:00-10:00                              Zarejestruj się >>