Internetowe szkolenia Web of Science - luty 2021

Firma Clarivate Analytics zaprasza na edycję bezpłatnych szkoleń z zakresu obsługi platformy Web of Science i InCites.

Szkolenia będą odbywały się w języku polskim, w Internecie na platformie WebEx. Poniżej znajduje się plan szkoleń na nadchodzące tygodnie wraz z linkami do rejestracji. Po rejestracji otrzymacie Państwo email-zaproszenie, zawierający link do spotkania i instrukcje.

Nowa platforma Web of Science - aktualizacja o wprowadzanych ulepszeniach

• Nowa platforma Web of Science jest rozbudowywana przez cały czas, przygotowując się do przejścia tego lata. Dołącz do sesji, podczas której nasi konsultanci ds. rozwiązań pokażą najnowsze funkcje i zapowiedzą nadchodzące zmiany.

22 lutego 2021, godz. 11:00-11:45             Zarejestruj się >>

Widoczność i analiza Open Access w Web of Science i InCites

• Dołącz do naszego zespołu ekspertów odkrywać i analizować publikacje Open Access w Web of Science i na platformie InCites.

23 lutego 2021, godz. 11:00-11:45              Zarejestruj się >>

Web of Science - baza patentów Derwent Innovations Index

• Podczas tej sesji nasi specjaliści pokażą Państwu, w jaki sposób Derwent Innovations Index (DII) ułatwia szybkie i precyzyjne wyszukiwanie patentów, pozwalając na prowadzenie poszukiwań patentowych i cytowań dla różnych typów wynalazków inżynieryjnych.

24 lutego 2021, godz. 11:00-12:00               Zarejestruj się >>

Web of Science - Current Contents Connect

Chcesz pozostać na czasie z aktualnym stanem wiedzy w Twojej dziedzinie? Weź udział w sesji dotyczącej bazy Current Contents Connect i dowiedz się jak:

• przeglądać czasopisma według dyscyplin,
  • sprawdzić kompletny spis treści danego wydania,
  • utworzyć automatyczne powiadomienia o nowych wydaniach Twoich ulubionych czasopism.

25 lutego 2021, godz. 10:00-11:00                   Zarejestruj się >>

Analiza trendów w InCites - jak stworzyć raport z uwzględnieniem poszczególnych lat.

• Jak odwzorować dane w kontekście czasowym? Jak zmieniają się wartości w latach? Kiedy wystąpiła największa produktywność publikacyjna, a kiedy odegrał się największy wpływ naukowy? Narzędzie InCites Benchmarking & Analytics pozwala w przejrzysty i łatwy sposób przedstawić wyniki analiz w tym zakresie, konstruując zwarte raporty z możliwością eksportu danych.

26 lutego 2021, godz. 11:00-12:00                   Zarejestruj się >>

Co chciałbyś, żebyśmy omówili na następnych sesjach?

• Cieszymy się, że bierzesz udział w naszych seminariach internetowych Research Smarter. Chcemy mieć pewność, że zapewniamy możliwie najlepsze wsparcie, a nasze tematy są istotne dla Ciebie i sposobu, w jaki korzystasz z naszych rozwiązań. Prosimy więc o przesłanie nam swojej opinii, wypełniając krótką ankietę wyświetlaną pod koniec każdej sesji. Przeanalizujemy Twoje cenne opinie i wykorzystamy je podczas planowania przyszłych sesji.

Podziel się opinią (1min kwestionariusz)

Potrzebujesz uzyskać szerszy obraz? Nasze sesje na żądanie są dostępne dla Ciebie.

Chcesz być na bieżąco z nowymi funkcjami? To proste!
Oglądaj nagrania. Sprawdź ponownie.

Obejrzyj nasze szkolenia na żądanie.
Niezależnie od tego, czy przegapiłeś nasze poprzednie webinarium, potrzebujesz odświeżonej sesji, czujesz, że możesz potrzebować dodatkowego szkolenia na temat określonych narzędzi i funkcji produktów, nasz szeroki wybór webinariów na żądanie może być dobrym miejscem do rozpoczęcia! Wybierz swój język, filtruj według interesującego Cię rozwiązania i oglądaj sesję w dowolnym miejscu i czasie.

Obejrzyj nasze nagrane szkolenia