Internetowe szkolenia Web of Science - styczeń 2022

Firma Clarivate Analytics zaprasza na edycję bezpłatnych szkoleń z zakresu obsługi platformy Web of Science i InCites.

Szkolenia będą odbywały się w języku polskim, w Internecie na platformie WebEx. Poniżej znajduje się plan szkoleń na nadchodzące tygodnie wraz z linkami do rejestracji. Po rejestracji otrzymacie Państwo email-zaproszenie, zawierający link do spotkania i instrukcje.

EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów

• Wprowadzasz cytacje i bibliografię do pisanych tekstów ręcznie? Stwórz zestaw rekordów, by cytować automatycznie i zaoszczędzić czas!

25 stycznia 2022, godz. 11:00-12:00              Zarejestruj się >>

EndNote online II – wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych

• Wprowadzaj automatycznie cytowania i bibliografie w czasie pisania publikacji, dziel się swoimi rekordami bibliograficznymi i znajdź czasopismo do publikacji swoich badań.

26 stycznia 2022, godz. 11:00-12:00              Zarejestruj się >>

Cele Zrównoważonego Rozwoju (Sustainable Development Goals) w InCites

• Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ to wezwanie do działania przez wszystkie kraje w celu promowania dobrobytu przy jednoczesnej ochronie planety. Główne 17 celów jest teraz dostępnych jako odrębny schemat w InCites (stosowany na poziomie dokumentu). Dołącz do tej sesji, aby dowiedzieć się więcej o nowym schemacie i o tym, jak przeprowadzać analizy dla wyników dowolnego podmiotu w ramach 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

27 stycznia 2022, godz. 11:00                        Zarejestruj się >>

Cykl życia innowacji wg Clarivate

• Clarivate dostarcza dane, informacje, rozwiązania oraz dogłębną wiedzę właściwą dla specjalistycznych obszarów dla odkrywców na całym świecie. Nie przegap tej sesji, podczas której nasi eksperci pokażą, jak rozwiązania oferowane przez Clarivate łączą odkrycia i przyspieszają tempo innowacyjnych badań w zakresie Life Sciences.

28 stycznia 2022, godz. 11:00                       Zarejestruj się >>

Chcesz poszerzyć swoją perspektywę?
Skorzystaj z naszych przygotowanych sesji na żądanie

Obejrzyj nasze nagrane szkolenia