Dostęp do bazy McGraw-Hill Education AccessPharmacy

Od 23 stycznia 2020 r. umożliwiamy dostęp do bazy McGraw-Hill Education AccessPharmacy.

AccessPharmacy to platforma poświęcona nauczaniu/uczeniu się farmacji w kontekście bieżących standardów i praktyk. Zapewnia dostęp do materiałów audiowizualnych, gier, pytań i odpowiedzi, a także wiodących pozycji dedykowanych farmacji. Nauczycielom farmacji zapewnia narzędzie do projektowania kursów i sprawdzania wyników studentów. A praktykantom farmacji umożliwia przegląd naukowych publikacji farmaceutycznych oraz aktualizowanych na bieżąco informacji o lekach, suplementach i ziołach.

Platforma ma spójną strukturę z AccessMedicine i zawiera moduły takie jak:

• Ebooki
  • Precyzyjnie opracowane pytania i odpowiedzi pozwalające na przekrojowe rozpoznanie przypadków w warunkach klinicznych (Quick Reference)
  • Bogata biblioteka ponad 200 materiałów multimedialnych
  • Zestaw ponad 150 przypadków i zastosowań poszczególnych terapii lekowych (Drug therapy cases) pomocnych w nauce krytycznego myślenia i analizy przypadku
  • Moduł testowy z ponad 10 000 pytaniami testowymi – w tym 200 pytań quizowych i 300 kart dotyczących farmakoterapii w rozmaitych stanach klinicznych
  • Moduł z artykułami Evidence based z zakresu farmacji
  • Moduł z monografiami ponad 1 100 substancji czynnych
  • Kalkulatory
  • Custom Curriculum – narzędzie do projektowania kursów dla studentów oraz rezydentów w szpitalach.