Informacje dla studentów pierwszego roku dotyczące wypożyczeń

Studenci I roku

Aby wypożyczać podręczniki z Biblioteki studenci I roku powinni:

• Zdalnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Wejście do formularza ze strony Biblioteki, w zakładce „Zasoby” > „Katalog biblioteczny”. Na stronie katalogu OPAC należy wybrać opcję „Rejestracja nowych czytelników” (ikonka w prawym górnym rogu ).
  • Zgłosić się do Biblioteki Głównej UM ( ul. Szkolna 18, pok. 11, parter ) w celu weryfikacji danych i aktywacji konta, okazując dowód osobisty.
  • Po aktywacji konta bibliotecznego można zdalnie zamawiać podręczniki:
    ( od wtorku 1 września od godz. 8.00 ): we wrześniu po 10 egzemplarzy, po 10 października pozostałe – łącznie 25 egzemplarzy.

Podręczniki można odbierać od 1 października zgodnie z harmonogramem:

1-2 października 2020 (czwartek-piątek)      - Wydział Lekarski i Lekarsko-Dentystyczny
-      5 października 2020 (poniedziałek)          -  Wydział Farmaceutyczny

-      6 października 2020 (wtorek)                  -  Wydział Nauk o Zdrowiu

Od 7 października wszystkie wydziały i roczniki.

Podręczniki należy odbierać w Wypożyczalni Biblioteki Głównej UM (ul. Szkolna 18, pok. 11, parter ).

Warunkiem odbioru zamówionych pozycji jest okazanie legitymacji lub dokumentu potwierdzającego przyjęcie na studia.

Podręczniki zamawiane w październiku należy odebrać w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, a w pozostałe miesiące w ciągu 7 dni. Książki nieodebrane w terminie zostaną zwrócone do magazynu.

OSOBY PRZYCHODZĄCE DO BIBLIOTEKI ZOBOWIĄZANE SĄ
DO NOSZENIA MASECZEK, DEZYNFEKCJI RĄK