Informacje dla studentów pierwszego roku dotyczące wypożyczeń

Aby założyć konto biblioteczne studenci I roku powinni:

• zdalnie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w katalogu bibliotecznym OPAC po kliknięciu ikonki Rejestracja nowych czytelników
    (wejście do katalogu bibliotecznego OPAC poprzez zakładki: ZASOBY > Katalog biblioteczny lub Na skróty)
  • zgłosić się do Biblioteki Głównej UM ( ul. Szkolna 18, pok. 11, parter ) w celu weryfikacji danych i aktywacji konta, okazując dowód osobisty

Po aktywacji konta bibliotecznego można zdalnie zamawiać podręczniki – łącznie 25 egzemplarzy.

Podręczniki należy odbierać w Wypożyczalni Biblioteki Głównej UM (ul. Szkolna 18, pok. 11, parter ).

Warunkiem odbioru zamówionych pozycji jest okazanie legitymacji lub dokumentu potwierdzającego przyjęcie na studia.

Podręczniki zamawiane w październiku należy odebrać w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia, a w pozostałe miesiące w ciągu 7 dni. Książki nieodebrane w terminie zostaną zwrócone do magazynu.

OSOBY PRZYCHODZĄCE DO BIBLIOTEKI ZOBOWIĄZANE SĄ
DO NOSZENIA MASECZEK, DEZYNFEKCJI RĄK