Informacja o zasadach funkcjonowania Biblioteki

Zwroty/wypożyczenia/prolongata książek

Wypożyczalnia tel. 81 448-58-10, e-mail: udostepnianie@umlub.pl, pokój 11A

• książki zamówione do wypożyczenia można odbierać osobiście w Wypożyczalni
  • prolongaty można dokonać: samodzielnie z poziomu konta użytkownika w systemie Prolib, drogą mailową lub osobiście w Wypożyczalni

Analizy bibliometryczne/sloty/stypendia/dostarczanie materiałów do BPP
Dział Informacji Naukowej i Dydaktyki Bibliotecznej tel. 81 448-58-05, e-mail: informacja@umlub.pl, pokój 108-110
Dział Analiz Publikacji i Wsparcia Ewaluacji tel. 81 448-58-18 e-mail: orcid@umlub.pl, pokój 101

• kontakt osobisty z oboma działami możliwy jest jedynie w Pracowni Komputerowej (I piętro, pokój 107)

Uwaga! Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość wysłania skanu analizy

Wykonywanie skanów oraz kserokopii
Pracownia Kserograficzna tel. 81 448-58-15, pokój 12

Biblioteka UM oferuje usługę wykonywania skanów niezbędnej literatury naukowej dla pracowników, doktorantów i studentów UM w Lublinie. Na adres udostepnianie@umlub.pl można przesyłać zamówienia na skany artykułów lub fragmentów z książek, w liczbie do 10 artykułów i/lub do 30 stron z pozycji książkowych. Skany będą przesyłane wyłącznie na adresy mailowe w domenie umlub.pl. Usługi będą wykonywane zgodnie z kolejnością otrzymanych zamówień.

Dostarczanie prac doktorskich
Działu Cyfrowego Udostępniania Zbiorów
tel. 81 448-58-13, e-mail: cyfrowa@umlub.pl, pokój 213

Czytelnia Multimedialna w CSM pozostaje zamknięta do odwołania.