Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Aktualności

EBSCO eBooks Open Access Monograph Collection

Dzięki wydawnictwu EBSCO Information Services (EBSCO) udostępniamy nową darmową kolekcję e-booków zawierającą tysiące wysokiej jakości książek elektronicznych w otwartym dostępie (OA) od najbardziej zaufanych wydawnictw uniwersyteckich i naukowych na świecie.

 

Kolekcja EBSCO eBooks Open Access Monograph Collection jest wolna od DRM, dostępna bezpłatnie na platformie EBSCOhost i łatwa do znalezienia za pośrednictwem EBSCO Discovery Service.

 

Kolekcja EBSCO eBooks Open Access Monograph Collection została stworzona we współpracy z wydawnictwami uniwersyteckimi i naukowymi, takimi jak University of Michigan Press, Taylor & Francis oraz Temple University Press, aby zapewnić bibliotekom i użytkownikom końcowym wybór i dostęp do szerokiej gamy możliwych do odkrycia treści, których liczba będzie rosła w tysiącach. Dzięki tej kolekcji biblioteki uzyskują dostęp do wszystkich obecnych i przyszłych książek elektronicznych OA bez DRM na platformie EBSCO, co zapewnia użytkownikom spójność z innymi książkami elektronicznymi w kolekcji biblioteki.