Szkolenia Elsevier - jesień 2022

Zapraszamy na jesienną sesję szkoleń online firmy Elsevier. Szkolenia prowadzone będą w języku polskim, aby wziąć udział wymaga jest rejestracja.

13.09.2022 (wtorek) - godz. 11:30  ScienceDirect w dydaktyce - webinarium dla nauczycieli akademickich i bibliotekarzy

14.09.2022 (środa)  - godz. 12:30  Wyzwania bibliotek - edukacja informacyjna. Dyskusja

27.09.2022 (wtorek) - godz. 10:00  Porozmawiajmy o profilach - Scopus Instiution Profile Wizard bez tajemnic

___________________________________________________

Poznaj Mendeley - webinarium w języku polskim

Mendeley to wiodący manadżer bibliografii - sprawdź, jak możesz używać tego narzędzia i oszczędzać czas podczas zbierania i porządkowania bibliografii oraz tworzenia przypisów!

> Obejrzyj nagranie

Scopus Institution Profile Wizard (IPW) - praktyczny przewodnik

IPW umożliwia modyfikowanie profili instytucji i poprawianie hierarchii organizacyjnej. Sprawdź profil Twojej instytucji i dbaj z nami o jakość danych widocznych w profilu!

Dowiedz się, jak pracować z IPW, korzystając z naszego Przewodnika.

Pure International Conference

To już ósma odsłona naszej konferencji! 8th Pure International Conference w tym roku odbędzie się on-site w dniach 2-3 listopada i będzie obejmować szeroki zakres tematów związanych z Research Information Management Systems (RIMS). Dowiedz się więcej o Pure i o tym, jak wiodący łotewski uniwersytet wdrożył z sukcesem to rozwiązanie: obejrzyj krótkie wideo albo dowiedz się więcej z naszego case study.

Więcej informacji o szkoleniach przygotowanych na jesień i zimę 2022 znajdziemy na stronie Training Hub

w ofercie między innymi:

- Seria warsztatów dla autorów - Author Workshop Camp